Heading
Mars Edge

Náš najnovší podnikateľský segment, Mars Edge, sme vytvorili na zlepšovanie ľudského zdravia spájaním potravín, ktoré máme radi, s výživou, ktorú potrebujeme.

Jadrom našej práce je fakt, že naša strava má vysoko pozitívny vplyv na naše zdravie. Preto sa dnes snažíme poskytovať cielené nutričné riešenia, ktoré vytvárajú lepší život zajtra.

Dôležité pre nás je, aby hladko zapadli do nášho každodenného života. Preto dbáme o to, aby boli naše produkty a služby jednoduché a príjemné. Okrem toho, že sú založené na najnovších vedeckých poznatkoch a integrované v najmodernejších technológiách, využívajú reálne údaje, vďaka čomu získavame reálne výsledky.

Vytvárame inovatívne partnerstvá svetovej triedy s akademickou obcou, start-upmi a dobročinnými organizáciami, aby sme naše nápady preniesli do života.

Dnes podnikáme prvé kroky, aby sme odstránili nedostatočnú výživu, ktorej čelia štyri miliardy ľudí. Uzatvorili sme partnerstvo s jednou z popredných dobročinných organizácií Tata Trusts, aby sme vytvorili nutričný produkt pre Indiu – GOMO™. Na vývoj výživového doplnku COCOAVIA™ využívame svoj výskum o kakaových flavanoloch, aby sme vyvinuli produkty na základe dôkazov o podpore zdravého toku krvi, čím sa zlepšuje zdravie srdca a mozgu ľudí. Tiež pracujeme na vybudovaní odvetvia Prispôsobenej výživy, zameraného na prispôsobenú a presnú výživu pre jednotlivcov na celom svete.

Vieme, že nedokážeme vyriešiť všetky nutričné výzvy, ktorým pri našej práci čelíme. Veríme však, že prostredníctvom inovácií a partnerstiev môžeme pomocou výživy prispieť k zlepšeniu životov.

COCOAVIA™

Výživový doplnok s výťažkom z kakaa. Využitím 20-ročného výskumu o kakaových flavanoloch sme vyvinuli produkty na základe vedeckých dôkazov o podpore zdravého toku krvi, čím sa zlepšuje zdravie srdca a mozgu.

GOMO™ Dal Crunchies

Navrhnuté tak, aby pomohli vyplniť nedostatočnú výživu detí školského veku v Indii. Vďaka neobvyklej spolupráci s organizáciou Tata Trusts sa táto dostupná a lahodná strava, vyvinutá na základe vedeckých dôkazov, stala skutočnosťou.

prispôsobená výživa

Budovanie spoločnosti, ktorá sa zaoberá rastúcim záujmom spotrebiteľov o prispôsobené potraviny a služby.

Najnovšie správy