Made by Mars

Vyrobila spoločnosť Mars

Už niekoľko generácií vy a vaša rodina – vrátane jej štvornohých členov – obľubujete naše značky, produkty a služby. Naši spolupracovníci pracujú na tom, aby sa všetko, čo poznáte a máte radi, neustále vyvíjalo a poskytovalo:

A Better World for Pets™ – lepší svet pre domáce zvieratá

Lepšie chvíle rozveselia svet

Lepšie potraviny dnes. Lepší svet zajtra.

Lepší život prostredníctvom výživy

Dnes pracujeme na dosiahnutí našich cieľov, aby sme tak zajtra žili vo svete, aký si dnes predstavujeme.

A Better World for Pets™ – lepší svet pre domáce zvieratá

Mars Petcare

Dnes máme viac ako 85 000 spolupracovníkov, ktorí sa prostredníctvom našich firiem zaoberajúcich sa výživou, zdravím a službami, hrdo starajú o polovicu domácich zvierat na svete. Naši spolupracovníci pracujú na dosiahnutí nášho cieľa: A Better World for Pets™ – lepšieho sveta pre domáce zvieratá. Medzi našich vyše 50 značiek patrí PEDIGREE®, Centrum pre lepšiu výživu domácich zvierat Waltham Center for Pet Nutrition, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, AniCura, WISDOM PANEL™ a VCA™. 

Lepšie chvíle rozveselia svet

Mars Wrigley

Náš svet je lepším miestom, keď je plný úsmevov. Vyše 100 rokov spríjemňujeme chvíle vďaka našim obľúbeným pochúťkam, ako M&M'S®, SNICKERS®, ORBIT® a SKITTLES®. A čo nás poháňa, keď každý deň prichádzame do práce: možnosť ešte viac vylepšiť naše kultové produkty, podeliť sa o ne s ešte viac ľuďmi a priniesť svetu ešte viac úsmevov. 

Lepšie potraviny dnes. Lepší svet zajtra.

Mars Food

Potraviny vyživujú naše telá a naše rodiny. My však vieme, že jedlo dokáže oveľa viac. Našou ambíciou je používať dnes lepšie potraviny, aby sme vytvorili lepší svet zajtra. Naše značky ako UNCLE BEN'S®, Dolmio® a Seeds of Change™ môžu a mali by mať pozitívny vplyv na ľudí aj na planétu. Už dnes aktívne pracujeme na tom, aby sme do roku 2021 dodali na svetové jedálenské stoly jednu miliardu zdravých jedál. 

Lepší život prostredníctvom výživy

Mars Edge

Existujeme, aby sme prostredníctvom cielenej výživy zlepšili zdravie ľudí.

Vďaka najnovším vedeckým poznatkom, údajom a technológiám na dosah ruky, pomáhame odstraňovať nedostatočnú výživu, ktorej čelia štyri miliardy ľudí na celom svete.

Naše výrobky a služby hladko zapadajú do každodenného života bez ohľadu na to, či sú určené pre širšie skupiny ľudí so spoločnými výživovými a zdravotnými potrebami (dodávané značkami ako COCOAVIA™ a GOMO™) alebo sú prostredníctvom nášho nového podnikania v oblasti prispôsobenej výživy prispôsobené a určené jednotlivcom .