Eyebrow
GoMo™ Dal Crunchies
Heading
Pomáha ukončiť deficity vo výžive v Indii
Body

Nedávno sme uviedli náš nový výrobok GOMO™ Dal Crunchies. GOMO™ sú bohaté na bielkoviny a stopové prvky a sú navrhnuté tak, aby u 6- až 18-ročných v Indii pomohli doplniť výživové deficity.

Sú založené na vede, cenovo dostupné a príjemné, a boli navrhnuté spolu s odborníkmi na výživu v Indii, Európe a v Spojených štátoch. Svetlo sveta uzreli vďaka našej neobvyklej spolupráci s Tata Trusts, jednou z popredných indických filantropických organizácií.

GOMO™ poskytuje 6 gramov bielkovín v 35 gramovej porcii a 15 až 100 percent odporúčanej výživovej dávky kľúčových stopových prvkov pre túto vekovú skupinu vrátane železa, vitamínu A, vitamínu B12, vitamínu C a vitamínu D. GOMO™ na báze strukovín poskytuje tiež významné množstvo lyzínu, ktorý je v indickej strave obmedzenou aminokyselinou. GOMO™ je registrovaný zdravotný doplnok.

GOMO™ je dostupný v troch miestnych príchutiach: Masala Mix, Green Chutney a Chili Lemon Pepper. Taktiež sme sa rozhodli pre novú distribučnú sieť so svojpomocnými skupinami pre ženy, obchodmi na vidieku a s inými miestnymi podnikateľmi, aby sme dosiahli vidiecke oblasti Indie, počnúc regiónmi Uttarpradéš a Maháráštra.

Gomo Dal Crunchies