product renovation
Eyebrow
výživná pohoda
Heading
Dnešné inovácie na zabezpečenie zdravého sveta zajtrajška
Body

Aby sme vytvorili zdravý svet, ktorý chceme vidieť v budúcnosti, neustále skúmame spôsoby na zlepšenie výživnej hodnoty našich výrobkov bez ústupkov v kvalite.

Ako popredný poskytovateľ potravín pre ľudí a domáce zvieratá sa chceme uistiť, že nami ponúkané výrobky a ich prísady, sú vhodné pre vyváženú stravu. Aby sme vytvorili zdravý svet , ktorý chceme v budúcnosti vidieť, neustále skúmame spôsoby, ako zlepšiť výživu našich produktov bez ústupkov ohľadom chuti, pohodlia, kvality alebo cenovej dostupnosti. 

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) sa obezita od roku 1975 na celom svete takmer strojnásobila. Hlad a podvýživa sú však naďalej vážnymi zdravotnými problémami, preto na tento problém reagujeme hodnotením vlastných potravín. 

Zmena receptúr a propagácia zdravých jedál pomocou Mars Food 

Mars Foodvyvíja zdravé jedlá tým, že podporuje používanie zeleniny, ovocia a celých zŕn, pričom v rámci portfólia znižuje pridaný cukor a sodík. Vyvinuli sme výživové kritériá založené na výživových odporúčaniach WHO, aby sme usmernili vývoj a zmenu receptúr zdravších výrobkov spoločnosti Mars Food a uvádzame návrhy zdravších receptov na obaloch. 

Redukcia cukru a podpora veľkosti porcií s Mars Wrigley 

Mars Wrigley znižuje kalórie, trans-tuky a cukry a zároveň ponúka menšie porcie. Do konca roka 2017, spoločnosť Mars Wrigley udržiavala 99 % splnenie nášho cieľa obmedziť všetky čokoládové a cukrárenské výrobky na 250 kcal na jednu porciu.  

Zdôrazňujeme tiež výhody výrobkov, napr. žuvačky bez cukru, ktorá môže pomôcť chrániť zdravie ústnej dutiny. V Spojených štátoch sme sa nedávno pridali k Partnerstvu pre zdravšiu Ameriku, aby sme zvýšili štandardy v cukrovinkárskom priemysle. 

Splnenie jedinečných zdravotných potrieb pre domácich miláčikov s Mars Petcare 

Mars Petcarevytvára lepší svet pre domáce zvieratá prostredníctvom prístupu ku kvalitnej výžive a zdravotnej starostlivosti bez ohľadu na plemeno, životnú fázu alebo zdravotný stav vášho domáceho maznáčika. Investujeme obrovské sumy do výskumu na podporu výživy domácich zvierat a na pochopenie prínosu interakcie človek/zviera. 

Zistite, čo nás vedie k inováciám produktov.