Eyebrow
Mars Petcare
Heading
10 rokov kancelárií, priateľských k domácim miláčikom
Subheading
Najlepší priatelia človeka v práci

Domáci miláčikovia robia svet lepším miestom a veríme, že to sa týka aj kancelárií. Za posledných 10 rokov spoločnosť Mars Petcare zaviedla kancelárie priateľské k domácim miláčikom, kde sú domáce zvieratá nielen vítané, ale sú podstatnou súčasťou našej pracovnej kultúry.  

Desaťročie domácich miláčikov v kancelárii znamenalo viac, ako len veselšiu prácu. Ukázalo sa, že interakcia s domácimi miláčikmi zlepšuje produktivitu, znižuje pracovný stres, udržuje nás aktívnymi a zvyšuje sociálnu interakciu. Výhody sa taktiež vzťahujú na našich štvornohých miláčikov. Ak dovolíme domácim miláčikom, aby strávili deň so svojimi majiteľmi, a nie sami, im pomôže mať plnohodnotnejší život. Veríme, že výhody sa pri tom nekončia, preto investujeme viac ako ktorákoľvek iná spoločnosť, aby sme lepšie porozumeli výhodám domácich miláčikov pre ľudí, a pomohli zaistiť lepší zajtrajšok pre domácich miláčikov i pre ich majiteľov. 

Počas posledných 10 rokov sme investovali do kancelárskych prvkov, navrhnutých s ohľadom na domácich miláčikov, vrátane trás na venčenie psov, ihrísk, konferenčných miestností, ktoré sú priateľské pre psov a priestorov na aktivity. V kancelárii dokonca ponúkame tzv. “Petiquette Policy” a “Paw-ternity Leave“, v rámci ktorých si spolupracovníci môžu zobrať 10 hodín plateného voľna, aby pomohli domácim miláčikom aklimatizovať sa v novom domove. Vstupujeme do nového desaťročia kancelárií priateľských pre domácich miláčikov a naďalej budeme pridávať vybavenie a služby, ktoré ďalej integrujú domácich miláčikov do našich kancelárskych priestorov. 

Je to vítaná funkcia na pracovisku pre viac ako 85 000 našich spolupracovníkov, milujúcich domácich miláčikov. S ich chlpatými priateľmi, ktorí sedia pri ich stole, naši angažovaní spolupracovníci pracujú spoločne, a nielen pre Mars Petcare, ale aj pre dobro každého domáceho maznáčika. 

Viac zo spoločnosti Mars